Menu

Zielono mi

Ogród -hobby i bizness, oraz wszystko wkoło

Na ten Nowy Rok

jacekplachta

Cytując Sapkowskiego  "Coś się kończy coś się zaczyna", Tym, co było niema sobie, co głowy zawracać, było minęło nie wróci. Przede mną tak jak przed każdym kolejny rok z nowymi możliwościami perspektywami i codziennymi sprawami, którymi trzeba sie będzie zająć i je rozwiązać. Mam zamiar wykorzystać nadchodzący czas by zrealizować kilka swoich cichych marzeń, sprawdzić czy z kawałka ziemi a dokładniej z niecałego  1 tys. metrów i domu da sie wyżyć i móc pozwolić sobie na rezygnacje z innych źródeł dochodu, czyli pisząc wprost rzucić prace i zająć sie tym, co lubie by mieć satysfakcje i środki na przeżycie. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym, w jaki sposób będę to realizował i jakie są tego efekty to zapraszam do dalszej lektury kolejnych postów a może w przyszłości też zapisów video.

Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania. Wasze głosy dadzą mi dodatkową motywację i zastrzyk energii do realizacji postanowień:)

ogrd

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [kot schrodingera] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawy plan, zobaczymy czy i jak uda sie zrealizować? Będę śledził bo sam mam działkę a i swoje lata wiec niedługo będe miał dużo czasu a zdecydowanei mniej pieniędzy, może to jest alternatywa ?

© Zielono mi
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci